O NÁS:Vítejte na stránkách společnosti LARE.
Firma LARE byla založena v lednu roku 1994 a od samého počátku je její program zaměřen na pánskou módu. Oblečení dodáváme na trh pod značkou Lare Collection, která garantuje vysokou kvalitu, snoubí módní trendy s klasickou elegancí a příjemně se nosí.

Pánské košile nabízíme v široké škále barev a vzorů pro každodenní nošení i volný čas. Košile šijeme z kvalitních látek v různém materiálovém složení vyráběných v Rakousku a Holandsku. Upřednostňujeme materiály s vyšším podílem bavlny pro příjemnější nošení.
Na objednávku dodáváme košile s vyšitým firemním logem.

Pod značkou LARE dodáváme pánskou konfekci klasického stylu vhodnou pro denní nošení. Klasika je doplněna nabídkou obleků pro vysoce společenské události a svatby, jako jsou smokingy, fraky, žakety a žakárové svatební vesty. Konfekce této značky je ušita z kvalitních materiálů, přednost má vlna s vláknem Lycra.

Krédem firmy LARE je: „Dodávat na trh pánskou módu v co nejlepší kvalitě za přijatelnou cenu, která zaručuje spokojenost zákazníků.“
Vedle atraktivního modního vzhledu klade firma důraz na pohodlí při nošení a tomu přispívají do detailu promyšlené střihy a kvalitní materiály.

Slovo Lare v portugalštině znamená domov, tak věříme, že se v našich výrobcích budete cítit jako doma.